O projektu

 

Připravili jsme pro Vás druhou etapu prodeje stavebních parcel v obci Proboštov v oblasti, která je ideální příležitostí pro Vaše nové bydlení a unikátní svojí klidnou rodinnou atmosférou. První etapa v sousedství projektu byla již pro vysoký zájem bezezbytku vyprodána a drtivá většina parcel zastavěna.

K dispozici budou plně zasíťované parcely o výměrách 800-1100 m2 určené územním plánem a územním rozhodnutím pro individuální výstavbu rodinných domů. V termínu 07/2016-09/2016 dojde k výstavbě inženýrských sítí, kanalizace, vody, plynu.  Přípojky elektřiny do 12/2016. Následně po uložení sítí dojde v koordinaci s obcí k výstavbě veřejného osvětlení a komunikací.

Lokalita

Jedná se o velmi klidnou lokalitu bez rušných komunikací na mírně svažitém pozemku orientovaném jižně, situovanou mezi ulicemi U Vodárny, Pivoňková a Růžová. Příjemné místo k bydlení s vysokou mírou soukromí, v blízkosti proboštovského parku a rybníka, hřiště, tenisových kurtů, zastávky autobusu, MŠ, ZŠ. Obec má velmi dobrou občanskou vybavenost (pošta, lékař, lékárna) a dopravní spojení. MHD Teplice, vlak.

Možnost okamžité výstavby rodinných domů. Lokalita plynule navazuje na okolní stávající rezidenční zástavbu, nejedná se tak o nepřirozený satelit obce. Rovněž podle stávající územně plánovací dokumentace bude tato lokalita z hlediska možnosti další výstavby v obci Proboštov víceméně lokalitou končenou.

Rezervace jsou možné již nyní. Z hlediska DPH jsou ceny uvedné v ceníku parcel konečné.